Kȯncertflīģelis

Grāmatas “Koncertflīģelis” vāks

Kā būtu, ja pastāvētu kāda paralēla pasaule, kuŗā varētu iekļūt ar mūzikas palīdzību?

Venēcijas brīnumbērns Čelestīnȯ Gregōri to spēj. Līdzko jaunais pianists pieskaŗas flīģeļa taustiņiem, viņš pārceļas brīnumainā realitātē, kuŗā acis apbuŗ pasakainas ainavas un dzīvo mītiskas būtnes, kas pakļaujas ikvienai notij un taktij. Tomēr arī šajā fantāzijas pasaulē pastāv ļaunums, par kuŗu tās radītājam pašam nav ne jausmas.

Šķietami bezjēdzīgs nelaimes gadījums Čelestīnȯ ne tikai uz laiku noliek slimības gultā – tas kļūst par cēloni atklājumam, ka puisim ir daudz nopietnākas veselības prȯblēmas. Viss pēkšņi ir jāpārvērtē – gan attiecības ar tuvākajiem cilvēkiem, gan nākotnes izredzes. Taču galvenais, ka arī Čela mūzikas fantāzijas pasaulē viņam priekšā stāv smagi pārbaudījumi. Un beidzot jauneklis sāk saprast un novērtēt, kāda nozīme ir tam, ka blakus atrodas cilvēki, kuri viņu patiesi ir mīlējuši un mīl.

Jaunā autōra pirmais rȯmāns valdzina ne tikai ar sižeta paralēlo risinājumu īstenībā un fantāzijā, bet arī ar pastāvīgo mūzikas klātbūtni tekstā, tā ka lasītājam šķitīs – nevis vārdi, bet tieši Čelestīnȯ radītā mūzika, nedzirdami skanot, virza un ietekmē notikumus.

Zvaigzne ABC
GoodReads

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s